Лариса Артюгіна, голова громадської організації «Новий Донбас» відвідала Національну бібліотеку Литви. Вона подарувала бібліотеці книги про боротьбу українців за свою незалежність, а також від імені українських режисерів-документалістів подякувала за допомогу в проведенні показу документальних фільмів про російсько-українську війну 2014-2018 років.

«Яким був Майдан? Які вони – сучасні українці? Емоційно, болісно і відкрито це було розказано в п’яти фільмах молодих режисерів, які ми показали в Литовській національній бібліотеці. Фільми мали виняткову увагу відвідувачів бібліотеки, литовських політиків і громадських діячів. Прямі трансляції з України, які ми організовували під час дискусій після фільмів, також були успішними», – згадує професор, директор бібліотеки Реналдас Гаудаускас.

Директор згадав торішню фото виставку Юрія Величка, воїна української армії, з позивним Фотограф, «Життя на нулі», і підкреслив важливість партнерства в проекті «За вашу і нашу свободу», мета якого – представити співпрацю між Литвою і Україною, що охоплює як історичний, так і сучасний контекст. Він пообіцяв і далі продовжувати і розвивати цю співпрацю і партнерство.

https://www.lnb.lt/naujienos/3812-ukrainieciu-padeka-nacionalinei-bibliotekai?fbclid=IwAR0ad-fTjzADX_OWDvjnOhRJ_VMDUcR3s5ko-1b7QTX9-Xn0C02T4VcIB7U