Документальний фільм “Тато” Documentary film “The Father”

Друзі,
я- кінорежисерка та ініціаторка створення фільму «Тато». Розповім про фільм. Це важка та довга історія, тому розкажу частинами.

Частина перша.
У червні 2014р. ми почали зйомки документального фільму «Як ми стали добровольцями» про тих, хто першим став на захист України у добровольчому батальйоні «Донбас». Чому?
23 травня 2014р перевернув моє життя. Це був чудовий сонячний день. Ми перемогли на Майдані і ще не усвідомлювали, що вже триває війна. Прийшли друзі на день мого народження і у нас було чудове веселе свято. Сміялись, раділи життю і вірили, що перемогла Революція Гідності.
Наступного ранку стало відомо, що саме у цей час, за 700 км від мого свята, відбувся бій у Карлівці. Добровольці батальйону Донбас потрапили у засідку. П’ятеро загинули Архіпов Василь Васильович «Дід», Козлов Микола Володимирович «Матвій», Ковалишин Олег Ярославович «Рейдер», Мирошниченко Олексій Костянтинович «Федір», Рябенко Денис Володимирович «Рябий». Але жах почався вже після бою та смерті хлопців. Те, що зробили нелюди з тілами вбитих, не вкладалось в голові. Вирізане серце і прив”язане до автівки тіло, яке тягали дорогами. Коли я побачила фотографії, шкірою відчула, що ці хлопці мене захистили від садистів у камуфлі. Захистили ціною свого життя. Так, мене це вразило, що невідомі мені люди, практично, без зброї, захистили моє свято. І я мусила взнати, хто це – добровольці.
Так почалось інше життя – знайомство та зйомки батальйону Донбас. У Нових Петрівцях, де збирався батальйон, під час зйомок познайомились із «Вованом». Одним із українських чоловіків, які за власним бажанням та покликом серця, прийшли у добробат.
Коротке знайомство, візитівка – про всяк випадок і ще з десяток інтерв’ю у цей день разом з Andrii Nidzelskyi та Ілля Єгоров (Illia Yehorov).
Далі буде…

https://youtu.be/Or9K8Y8tWBk

Щоб зробити цей фільм, нам необхідно ще декілька знімальних днів, монтаж відео та звуку, постпродакшен.
І наші волонтерські можливості закінчились. Дуже просимо допомоги. Фінансової.
ПриватБанк р/р – 26003052690695.
МФО Банка – 320649
Код ЄДРПОУ / ІПН – 39641307

Дякуємо усім небайдужим!