Maryana Kosharska – Краще не знати ЩО таке війна…. Але саме такі події в історії народжують героїв, чиї імена повинні бути закарбовані не лише на сторінках історії, але й в нашій пам’яті, в пам’яті кожного українця, щоб усі знали КОМУ завдячуємо спокійному сну.
Велика подяка режисеру Larysa Artiugina , за те, що встигла зафіксувати на камеру тих, кого вже немає з нами, за те, що не байдужа, за те, що ТАК переймається за кожного бійця, за те, що на пропозицію-сподівання зняти документальні фільми про інші підрозділи та батальйони добровольців, закриває заплакані очі ніби з провиною, що ще не зняла, що не встигла. Пані Ларисо, Ви не змозі відзняти все, занадто багато вже в нас покалічених доль, покалічених людей: і фізично, і морально.
За словом одного з добровольців: “З війни не повертаються, з війни приходять. З війни повернутись неможливо. Вона навіки в пам’яті.” Низький уклін усім вам за цей подвиг, за те, що не побоялися, за те, що пожертвували власним здоров’ям та життям…
Дякую Veteran Hub за чудове місце, де саме такі події варто висвітлювати, Благодійний фонд Карітас Київ за організацію потрібних та важливих подій, а Pizza Veterano за смачну піцу.