З 1 жовтня суспільний мовник Литви, в рамках телепрограми “Ми з України”  Mes iš Ukrainos почав в ефірі показувати ролики нашого проєкту #БудемоЖити#WeLiveOn!              

Віднині щосуботи на каналі LRT у програмі  “Ми з України” будуть транслюватися унікальні документальні історії про українську боротьбу проти російської агресії. Литовці побачать як звичайні українці переживають жахіття війни, як не занепадають духом і допомагають ЗСУ наближати перемогу над росією.

Перший ролик – про архітектора Антона Целовальника, який з початку війни приєднався до лав територіальної оборони ЗСУ села Гвоздів. 

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000235453/netiketai-kariu-tapes-architektas-savo-talenta-parode-apkasuose-is-molio-sukures-ne-viena-skulptura-juokauja-teks-daryti-paroda 

“Архітектор неочікувано став солдатом і проявив свій талант у окопах. Він створив цілий ряд скульптур із глини і жартує, що доведеться відкривати виставку”, – так представляють ролик “Антон. Гвоздів” на платформі LRT.

Другий – про харків’янина Ігоря, батько якого не покидав рідного міста навіть тоді, коли на нього йшли російські солдати.

“Коли почалася війна, батько Ігоря не виїхав з України: у мене є коктейлі Молотова і я нікуди не піду, поки не спалю російський танк!” 

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000236027/prasidejus-karui-igorio-tevas-nesitrauke-is-ukrainos-turiu-molotovo-kokteiliu-ir-niekur-neisiu-kol-nesudeginsiu-rusu-tanko 

Наші колеги виготовляють литовські субтитри до роликів. У такий спосіб литовці долучились до проєкту #БудемоЖити #WeLiveOn, оскільки щільно тримають зв’язок з внутрішніми процесами трансформації, які переживає українське суспільство з часів повномасштабного російського вторгнення в Україну. Це додає громадянам Литви наснаги тримати стрій разом з громадянами України у боротьбі проти російської імперії фашизму.

#Mes Gyvensime!

Слава Литві! Слава Україні!