Сьогодні презентуємо важливий для нас проект – документальний фільм “За нашу і вашу свободу”.

Перші тизери готові!
Фільм «За вашу і нашу свободу» – є живою документальною хрестоматією боротьби Литви та України проти радянсько-російської імперії. Здобуття та захист державної незалежності показано крізь зворушливі історії учасників подій, їх роздуми і висновки. Україна і Литва мають більше причин для подальшої взаємодії, ніж відомо пересічному громадянину. Фільм «За вашу і нашу свободу» – формує громадянську свідомість і відповідальність, створює привід для гордості та взаємоповаги.
Дивіться за посиланням – https://docua-platform.org/for-our-and-your-freedom/

Висловлюємо щиру подяку за допомогу у зборі матеріалів та підготовці тизерів: Марюсу Януконіс (Литва), Пятрасу Вайтєкунасу (Литва), Євгену Дикому (Україна), Гарольдасу Даумантасу (Литва), Вячеславу Волинщикову (Україна), Борису Денисевичу (Україна), Вінцасу Кубіліусу (Литва), Роману Хімею (Україна), Андрію Нідзельському (Україна), Беатріче Белавців (Україна), Наталі Багінській (Україна), Андрію Жижко (Україна).
Фондувати (зробити донат) у фільм можна прямо на рахунок нашої громадської організації ось тут – https://newdonbas.org/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b8/
одним кліком у будь-якій валюті та будь-яку суму. Або ж натиснувши кнопку Підтримати на сторінці фільму. Дякуємо!
За нашу і вашу свободу!