Документальний фільм «Тато» переданий на постійне зберігання до Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного.

5 травня відбулася зустріч колективу ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного з директоркою ТОВ «Платформа української документалістики», кінорежисеркою Ларисою Артюгіною з нагоди приймання-передавання фільму “ТАТО”. 

Фільм створений у 2019 році режисерками Ларисою Артюгіною та Мартою-Дарією Клінавою. Стрічка присвячена загиблому добровольцю батальйону «Донбас» Володимиру Самоленку (позивний «Вован»), який у 2014 році став одним із перших на захист Української держави. Це зворушлива історія про те, як молода дівчина Ольга Самоленко розкриває невідомі сторінки біографії свого батька крізь призму російсько-української війні.

Директор Буханець Олександр Васильович зазначив перспективність співпраці Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного з фахівцями Платформи української документалістики, які фіксують процеси трансформації українського суспільства.

Учасники заходу наголосили на важливості документування сучасних воєнних подій та формування архівних аудіовізуальних зібрань, які навічно збережуть пам’ять про злочини російських окупантів, мужність наших захисників та перемоги українського народу.