Останній прем’єрний показ у Києві відбувася в Арт-центрі Братислава. Абсолютно несподіване та не схоже, на усі інші муніципальні кінотеатри, місце. Затишне і створене якось по-людськи і для людей. Прийшли облонські глядачі. Серед теплого осіннього дня усі висиділи до кінця фільму, ще й лишились на обговорення. Після фільму піднялись на хвилину мовчання у пам’ять про «вічно живих» захисників України. Глядачі, загалом, мовчали після перегляду, а я нарешті виговорилась. Дякую, що вислухали і, схоже, зрозуміли. Прем’єрні безоплатні покази у Києві звершено. Місію виконано.
About Us
Ukrainian documentary platform
Categories
- #БудемоЖити #WeLiveOn (14)
- Archive-docUA (29)
- Production-docUA (46)
- Project "For our and your freedom" (45)
- School-docUA (43)
- Screening-docUA (71)
- Uncategorized (3)
- Життя після війни (1)
- Проєкт «Я зміг і ТИ зможеш» (5)



















