12 травня 2020 року відбувся останній етап конкурсу PITCH UA 2 – фінальний пітчинг. Не зважаючи на карантин, захід було проведе онлайн у Zoom конференції.

Режисерка Марта-Дарія Клінава та продюсерка docUA Platform Лариса Артюгіна представили презентацію майбутнього документального фільму “Щастя як емоція”. Експерти жваво цікавились, як дівчата планують втілити свій задум в умовах карантину. Також говорили про можливість майбутніх показів у кінотеатральній мережі Планета-Кіно, з якою вже є попередня домовленість, дякуючи Наталя Байдан та Дмитро Деркач.

Свої проєкти 17 команд-фіналістів представили журі, у складі якого були: шоуранер Віктор Пьонтковскі (Wiktor Piątkowski), медіаекспертка Кара Вейман (Kara Wayman), контент-стратег Адам Сігел (Adam Sigel), продюсер Джош Вайнсток (Josh Weinstock), представник USAID/OTI в Україні Шадрак Людеман (Shadrach Ludeman), заступник представника USAID/OTI в Україні Тера Ярох (Terah Yaroch), регіональний радник USAID/OTI Орен Мьорфі (Oren Murphy), експерт з розвитку медіа проєктів UCBI Катерина Чернолуцька, та керівник медіа напрямку UCBI Віра Костенко-Кузнєцова.

Дякуємо UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри за підтримку, ДержКіно України, український культурний фонд УКФ Ukrainian Cultural Fund та USAID Ukraine – USAID Україна за те що приєдналися до заходу і дали хороший старт пітчингу своїми надихаючими вступними промовами та за чудову організацію і дружню атмосферу Media Resources Management та Катерині Удут.

Вже 22 травня ми нарешті дізнаємося, хто стане переможцями конкурсу. Віримо у перемогу, тримайте за нас кулаки! 🙂

12 травня відбувся останній етап конкурсу PITCH UA 2 – фінальний пітчинг. Не зважаючи на карантин, захід було проведено……

Опубліковано Media Resources Management Середа, 13 травня 2020 р.