Інтерактивний А Р Х І В новітньої історії України.

Ми збираємо аудіовізуальні (кіно-відео-фото-фоно-текстові)  матеріали з усього світу про події новітньої історії України. І вже маємо велику колекцію унікальних хронікальних відео та фото матеріалів про сучасні події в Україні. 

We collect audiovisual (cinema-photo-phono-text) materials from all over the world about the contemporary history of Ukraine. And we already have a big collection of unique documentary videos and photos about contemporary events in Ukraine.

Створюємо відкритий АРХІВ і допомагаємо виробляти культурні продукти.

Філософія АРХІВУ – формування української сучасної ідентичності через розвиток громадянського суспільства.

Співпраця з єдиним в Україні державним кіно та фотоархівом – Центральним державним кіно-фото-фоно архівом України https://tsdkffa.archives.gov.ua/ гарантує, що усі унікальні зібрані матеріали потраплять на гарантоване державне зберігання.

 

Якщо ви маєте цікаві кіно-фото-відео матеріали, аудіо історії та тексти, документи чи артефакти, запрошуємо до співробітництва! 

If you have interesting movies and videos, audio stories and texts, documents or artifacts, we invite you to contribute!

Untitled-1
ПРОЕКТ / PROJECT
За нашу і вашу свободу /
Už jūsų ir mūsų laisvę /
For our and your freedom

Мета проекту – показати глибинний зв’язок українського та литовського народів, розповісти історії особистої дружби між українцями та литовцями, провести історичні паралелі, показати події, факти та постаті, які їх об’єднують, щоб стати сильнішими разом.

Один з головних мотивів – почуття вдячності до Литви, її народу, який підтримує Україну. Це емоція, яка проходить червоною ниткою через увесь проект. Ми хочемо зафіксувати цей момент та зберегти його.

Запрошуємо до співпраці – надсилайте свої особисті людські історії дружби українців з литовцями. Ці історії ввійдуть до фільму і ми разом зробимо кіно “За нашу і вашу свободу”!

We invite your to cooperation! Send your stories about Ukrainian’s and Lithuanian’s friendship. Let’s make this documentary together!