П О К А З И документальних фільмів

У  сучасному світі, створення документального фільму – це лише половина справи. Друга половина – показати його глядачам. Добре це усвідомлюючи, організовуємо покази по всьому світу.  Географія показів – від прифронтових українських містечок до Нью-Йорка та Баффало. Наша мета – це щоб документальне кіно мало відгук, допомогало краще спілкуватися та знаходити друзів.

Ми робимо кіно, яке запрошує глядача до осмислення, до дискусії – тому після перегляду організовуємо простір для суспільного обговорення. На дискусіях завжди присутні автори, чи герої фільму і глядачі мають можливість ще більше дізнатись про них. 

We make a movies that invite viewers to think.  After screening, we have public discussion.

Наші документальні фільми показують появу таких феноменів, як волонтерський та добровольчий рух, та розповідають про те, як ми змінюємось і стаємо свідомими громадянами своєї країни. Це – документальні історії людей, “емоційні новини з України”.

За п”ять років показів сформувалась онлайн-спільнота – фейсбук сторінка Платформи української документалістики.

Також напрацьовано базу “народних дистрибуторів” – активних людей, які організовують покази у своїх містах. А також локацій для показів – музеї, бібліотеки, культурні центри, школи, кінотеатри, хаби, тощо.

Активно співпрацюємо з Посольствами України та діаспорами.

Маємо досвід проведення онлайн-дискусій після одночасного перегляду фільму. За допомогою інтернету встановлюємо зв”язок між різними аудиторіями Європи та України, щоб глядачі із різних реальностей могли дійти до “спільного знаменника”  щодо фільму.

Запрошуємо на перегляди наших фільмів та до співробітництва!

screening

Приєднуйтесь до прихильників документального кіно в Україні