Проект “Університету без кордонів” Школа документалістики та медіа docUA в місті Щастя емоційно та результативно завершився. У останній день випускники презентували свою роботу. За два тижні вони встигли зробити сайт про Щастя, на якому вже є статті, фотографії та короткі документальні фільми про місто – http://pro.shchastya.tilda.ws/ Автори матеріалів та адміністратор сайту – студенти нашої школи. Адміністратор до останньої ночі сумлінно додавав готові матеріали. До останньої ночі тривав і монтаж одного з фільмів – “Ще один день”, у якому підлітки показують своє буденне життя та розповідають про те, що турбує.

https://youtu.be/LINLEzv6bNc

Зворушила глядачів і відео робота школярок місцевого інтернату. Вони знімали про те, як самі збирали пластикові кришечки для переробки на протези військовим. На сайті можна також почитати про те, що думають жителі Щастя про щастя, чому місто називається так, які обмеження існують в місті через те, що воно розміщене на лінії розмежування, та багато іншого. Студенти все ще вдосконалюють свої матеріали, а також думають над новими.

https://youtu.be/YzEONljksuc

https://youtu.be/U1MNKFXawjQ 

По завершенні школи всі студенти отримали сертифікати та, що важливіше, – напуття від тренерів. Сертифікати урочисто вручала Лариса Артюгіна, вона ж своїми словам надихала випускників на майбутні звершення. Щирі подяки від учасників проекту отримали і дорослі, які активно до нього долучалися і допомагали – ГО “Культурна фортеця” та вчителі шкіл міста Щастя. Проект завершився, але щастя триває 🙂 Довіра та дружба, які виникли за два тижні проекту, надихають і даюсь відчуття щастя, дорослим та дітям. Проект реалізовано за підтримки Посольства США в Україні, дякуємо народу Америки!