«Спробуй. І якщо ти відчуєш радість – це твоя професія», – Лариса Артюгіна під час лекції з режисури. Четвертий день Школи DocUaDream.

Що ще ми опанували цього дня? ??

Теорія ?

Операторська майстерність з Романом Хімеєм. Камера на штативі та “дихаюча” камера. Відчуття дистанції в документальному середовищі. Виправдання дистанції. Нам потрібна дистанція. (Косаковский “Я вас любив.”).

Монтаж з Ігорем Малаховим. Кадр – епізод. Внутрішньокадровий монтаж. Фільм одним кадром. Складаємо ролик – трейлер до фільму. Головні події фільму з героєм – за 30 секунд.

Журналістика з Анною Бродські. XIX століття. Перші журналісти-фотографи часів американської Громадянської війни. Дитяча праця та журналістика. XX та ХХI століття. В’єтнамська війна та журналістика. Расові проблеми США та журналістика — від 1950-х до наших днів.

Практика ?

Операторська майстерність з Мартою-Дарією Клінавою. Освоєння локації та перша зйомка. Огляд локації, підготовка та налаштування техніки до зйомки. (ІSO, діафрагма, баланс білого)

Журналістика з Оленою Макаренко. Визначення тем, план матеріалу, запитання для інтерв’ю

Фотографія з Ігорем Гайдаєм.

Монтаж з Петром Цимбалом. «Збиральний цех» кіно-процесу. Принциповий устрій всіх монтажних програм – браузер – сховище відсортованого матеріалу. Лінія часу (Таймлайм) та Екран (Вйювьєр). Інструменти монтажу всіх програм.