Понад 60 годин теорії та практики: у Києві стартувала перша освітня сесія Школи DocUaDream

Зняти власний документальний фільм. Таку можливість отримали підлітки прифронтових містечок Донбасу. Вони стали учасниками «Школи документалістика та медіа»-2021, яка реалізується за підтримки УКФ. 

В програмі проекту — 30 годин теорії і ще більше — практики. А також — знайомство із зірковими спікерами, проживання в центрі столиці, екскурсії й активності. 

20 підлітків 14-17 років приїхали з Красногорівки, Золотого-1, Лисичанська та Щастя. 17 липня їх зустріла столиця. Керівниця проекту Наталія Ящук подбала про комфортний приїзд, заселення і смачне харчування учасників. Протягом навчання підлітки будуть проживати в DreamHostelKyiv, який розташований в самому серці столиці, на Андріївському узвозі. Сніданки, обіди та вечерю забезпечує ресторан грузинської кухні, мережа Mamamanana. Знайомство учасників між собою провели психологи проекту Олена Казакова і Наталія Опришко. 

18 липня фасилітатори Олена Кашкарьова і Марія Лемберг провели для учасників проекту тренінг з ненасильницької комунікації. Приміщення для цього гостинно надав Київський академічний театр “Колесо”. Ввечері підлітки мали екскурсію Києвом від керівниці культурно-мистецького центру НаУКМА Владислави Осьмак. 

Сьогодні, 19 липня, розпочалася перша, 10-денна навчальна сесія. Засновниця Школи, документалістка Лариса Артюгіна представила учасникам команду викладачів. Це фахівці, які мають багаторічний досвід створення документального кіно, а також IT-фахівчиня. Заняття стартували о 10 годині ранку й тривають до 18.00 в просторі Кооператив.Хабу за адресою вул. В. Васильківська,5. 

Довідка: Школа документалістики та медіа «DocUaDream» для підлітків Донбасу, яких зачепила війна. Це 10-денна навчальна сесія, де підлітки навчаться фільмувати й монтувати документальні кіноісторії, писати журналістські тексти, фотографувати й успішно поширювати все це в інтернеті. Навчання буде відбуватися з 19 липня по 23 липня та з 26 липня по 30 липня включно за адресою вул. Велика Васильківська, 5, Кооператив Хаб (5 поверх) з 10:00 до 18:00. Участь у Школі є абсолютно безоплатною – від проїзду та харчування, до навчання й необхідної для цього техніки. 

Організатори:

Благодійна організація “Благодійний фонд “ГРОМАДЯНИ”, ГО “НОВИЙДОНБАС”, за підтримки Українського культурного фонду. 

Для тих, хто хоче долучитися до  навчання онлайн, створена сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCf4x7CzVnrSW7LPYZ6zpY0A 

Запрошуємо вас долучитися до висвітлення проекту. Будемо раді співпраці. Акредитація ЗМІ – Каміла Грабчук, PR проекту (050 162 38 46), email docuadream@gmail.com 

Наші сторінки в соцмережах: 

Інстаграм:

https://instagram.com/docuadream 

Фейсбук:

https://www.facebook.com/DocUaDream/