У команді Школи документалістики та медіа DocUaDream зібралися професійні люди, які вірять в потенціал української молоді. 

В’ячеслав Волинщиков — технічна підтримка й міць проекту. Наш технічний менеджер. 

Протягом навчальних сесій Школи документалістики та медіа він прослідкує за справністю всього, що можна назвати технічним спорядженням. 

Ольга Голобородько — бухгалтерка. Прослідкує за тим, щоб кожен етап нашого проекту мав необхідні ресурси. 

У неї все по поличках, а дебет завжди дорівнює кредиту. 

Ляна Кромбет — помічниця керівника. Ляна — ветеранка АТО/ООС, з 2015 по 2019 роки проходила службу в батальйоні ім. Кульчицького. Вона подбає про приїзд/від’їзд учасників, допоможе з поселенням і логістикою. 

Ольга Ніксдорф і Каміла Грабчук —  команда SMM Школи DocUaDream. 

Ольга працює в психологічному консультуванні. З 2016 року є асоційованим членом ГО «Новий Донбас», та ТОВ «Платформа української документалістики». Займається веб та графічним дизайном, контент менеджментом.

«Приємно працювати в команді з людьми, які розширюють горизонти і роблять шлях до цілей яскравішим, змістовнішим и легшим», — каже Оля. 

Каміла — журналістка. З 2017 року в команді Фонду “Громадяни”, проект “Мрійники”. Пише тексти, знімає відео, працює у кадрі. 

«Рада займатись тим, що люблю разом з тими, кого люблю і поважаю», — каже Каміла.

Марія Лемберг — фасиліторка проекту. Фахівчиня з роботи в групах. Вона модерує зустрічі великих команд і знається на тому, як знайти спільну мову. 

Наталія Ящук — керівниця нашого проекту, натхненниця і бджілка. Знає, як заповнювати великі й серйозні документи і де знайти найвмотивованіших підлітків країни. Наталка не один рік працює з молоддю в прифронтовій зоні як психологиня і менторка. 

Лариса Артюгіна — кінорежисерка, засновниця Школи документалістики та медіа. Має багаторічний досвід викладання режисури документального кіно в університеті та практичної роботи на кіновиробництві. Працювала як документалістка на прифронтових територіях, створила серію документальних фільмів про життя сучасних українців. 

«Школа DocUaDream — це спільнота творчих людей, які змінюють світ», — каже Лариса.

Всі члени нашої команди — експерти в різних сферах. Але є те, що об’єднує нас — ми однаково сильно віримо в українську молодь.