Пишаємось!

Героїня нашого документального фільму “Тато” Оля Самоленко нагороджена медаллю Православної Церкви України  “За жертовність та любов до України”.

Ця нагорода абсолютно заслужена та вистраждана. Історія Олі – це історія юної українки, яка у пошуках, загиблого на російсько-українській війні батька, перетворилась на доньку воїна. 

Весна 2014 року стала початком війни на сході України. Російські регулярні війська увірвалися на територію суверенної України. Володимир Самоленко став одним з перших добровольців батальйону «Донбас». Для його доньки Олі, її тато був найкращим другом. За два роки їй довелося подолати важкий шлях, щоб дізнатися про життя батька на війні. Про те, що таке ДНК та як ідентифікується тіло. У спілкуванні з побратимами і друзями, вона хотіла зрозуміти, чому він пішов на війну, як змінила його війна. Оля відкриває батька з іншого боку: не тільки як турботливого сім’янина, але і людини, відданої почуттю обов’язку до останнього подиху.

`Тато` – документальний фільм, 2019р. Режисерки: Лариса Артюгіна (Україна) Марта-Дарія Клінава (Білорусь) – https://docua-platform.org/my-father-tato/

Сподіваємось, що й наша спільна з Олею робота над фільмом стала помічною на життєвому шляху доньки Воїна, достойної доньки свого Тата!