Трохи більше місяця залишилося у підлітків, щоб подати заявку на участь в безкоштовній Школі документалістики та медіа й вибороти своє місце у навчальній сесії. А ми продовжуємо знайомити вас з нашою командою. 

З нашими учасниками працюватимуть не лише викладачі, а й інші спеціалісти. Їхнє завдання – зробити так, аби досвід участі в проєкті був якомога комфортнішим та цікавішим для всіх. 

Знайомтеся! 

Каріне Арутюнян, психолог проєкту DocUaDream, гештальт та АРТ-терапевт.

Розпочала свій шлях психолога у 2000 році. До Каріне звертаються із питань стосунків у сім’ях, взаєминами між дітьми та батьками, кризами, психосоматикою. 

«Кожен новий день – це нові можливості, прожитий день – історія, яка формує досвід та опору, сьогодні – це справжнє життя, яке формує наше завтра».

Олена Казакова, психолог проєкту DocUaDream. 

Понад 20 років Олена працює практичним психологом та й досі постійно навчається в різних напрямках психології. 

«Мені завжди були цікаві люди своєю різноманітністю. Кожна зустріч чи то індивідуальна, чи то групова – це нова цікава мандрівка разом, сповнена іноді дуже сильними емоціями, але разом. Мабуть, це найважливіше в моїй роботі – надати можливість відчути будь-якій людині, що вона не одна, коли їй потрібен хтось».

Інформацію про Школу дивіться на наших ресурсах:

http://docua-platform.org/pryyom-zayavok/

https://www.facebook.com/DocUaDream/

Instagram: https://www.instagram.com/docuadream/

Telegram: https://t.me/s/docuadream

 

Залишилися ще запитання? Надсилайте їх на пошту DocUaDream@gmail.com