Якби нашу команду запитали, на що подібний ваш проєкт, ми б з упевненістю відповіли, що на айсберг. Видима верхівка – це лише частина роботи, яка б не відбулась без підтримки, підказок, рекомендацій і співпраці.

Наші партнери, завдяки яким ми маємо змогу долучити унікальні історичні кадри до нашої стрічки та разом з тим, побачити першоджерела і наснажитися ними – Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г. С. Пшеничного. Вдячні за таку необхідну співпрацю, а також за надану змогу користуватися Національним архівним фондом.

Зі свого боку, радіємо, що фільм “За нашу і вашу свободу” поповнить полиці Фонду як зразок документальних свідчень про литовсько-українську дружбу. А ще дозволимо собі трохи помріяти, як через десятки років хтось інший буде користатися тим, над чим сьогодні працює наша команда. Ми точно знаємо, що співробітники Архіву збережуть це для прийдешніх поколінь.

Щасливі бачити вас своїми партнерами!

На фото: Творча команда проєкта “За нашу і вашу свободу” – В’ячеслав Волинщиков і Лариса Артюгіна та директор Архіву Олександр Буханець під час підписання договору про співпрацю.