Продюсерка проєкту “БУДЕМО ЖИТИ”, українська режисерка-документалістка Лариса Артюгіна презентувала волонтерський проєкт українських документалістів #БудемоЖити #WeLiveOn для учасників ХХ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики #ПресвеснанаДніпровихсхилах».

Зустріч відбулася 3 травня, он-лайн, на медіаресурсі Інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС”.

На прикладі виробництва відеороликів проекту “БУДЕМО ЖИТИ” Лариса Артюгіна провела майстер-клас  ─ як створити власний документальний відеопроєкт в умовах воєнного часу. Лариса поділилася практичними порадами, зокрема ─ як фільмувати якісно на мобільний телефон, обирати правильні ракурси; як підкреслити образ героя сюжету та в чому головна мета документального кіно.

Майстриня презентувала декілька документальних відеороликів із проєкту «Будемо Жити» про те, як цивільні українці допомагають ЗСУ наближати перемогу у війні з російськими окупантами. https://youtube.com/playlist…

Режисерка-документалістка закликала молодь створювати власні проєкти: книжки, малюнки, статті у друковані чи інтернет-видання, ну й, звісно, створювати кіно. «Життя ─ це теж ваш проєкт. Яким я стаю ─ це вже творення проєкту» ─ прозвучало в унісон із темою фестивалю.