28 березня 2022 року ветеран ЗСУ Олександр Терещенко презентував працівникам Національної бібліотеки Литви документальний фільм режисерки Лариси Артюгіної «За нашу і вашу свободу!».

 Перед переглядом Олександр Терещенко розповів литовцям про невимовне прагнення українського народу перемогти і послати подалі російський військовий корабель. А також про внутрішню перемогу України, яка вже сталася, коли всі українці об’єдналися проти агресора у боротьбі за майбутнє країни та своїх дітей.

Народний герой України подякував Литві за безцінну багаторічну допомогу українському народу в боротьбі за свободу і державну незалежність. Олександр Терещенко наголосив, що документальний фільм «За нашу і вашу свободу» і є втіленням вдячності литовському народу від українців.

Після перегляду, литовські глядачі зазначили, що ця подяка стала особливою для литовців, які наразі продовжують допомагати Україні у війні з рашистами: «Показ фільму «За нашу і вашу свободу» зміцнив спільний дух. Глядачі дізналися багато нового про відносини наших країн. Фільм викликає сильні емоції, аж до сліз. Він став актуальним нині, коли росія бомбардує мирні українські міста. Не зважаючи на те, що часи зараз надважкі, перегляд фільму зарядив усіх відчуттям солідарності».