LTV Ziņu dienestsсуспільний мовник Латвії, показав 23 липня в своєму етері сюжет про війну в Україні за участю української режисерки документального кіно Лариси Артюгіної. Латвійська журналістка Одіта Кренберга зустрілась з Ларисою Артюгіною у Ризі, де Лариса фільмувала сюжети про латвійську допомогу українцям для циклу #БудемоЖити #WeLiveOn, що розповідає про опір цивільних українців російському військовому терору. 

“Допомогти наблизити перемогу України, вистояти і не піддатися жорстоким планам Путіна” – так формулює своє завдання режисерка і продюсерка Лариса Артюгіна. “Треба боротися, щоб жити як у Латвії”, – говорить Лариса Артюгіна, – “Життя у мирних містах Латвії дає розуміння того, за що ми стоїмо. Це дуже важливо бачити своїми очима, що є за що воювати”.

В сюжеті на LTV були показані ролики з проекту #БудемоЖити #WeLiveOn, у яких зафільмовані приклади спротиву цивільних українців проти російських окупантів.

Лариса Артюгіна подякувала латвійському народу за підтримку України у війні з Росією. Вона сказала, що коли  “путін і кремль ставить за мету нас знищити, ми маємо протилежну задачу – продовжувати жити”.

https://youtu.be/BvRzDt5qcQ4

LTV представляє проєкт українських документалістів #БудемоЖити #WeLiveOn. Це цикл коротких відео історій про звичайних українців, які зіткнулися з жахіттями повномасштабного військового вторгнення російської федерації. «Аби вижити фізично і ментально українці масово винаходять власні  формати подолання кризової ситуації. Ми фільмуємо ці прецеденти, аби надихати один одного прикладами життєствердних дій для боротьби з російським окупантом», – говорить одна з авторок цикла, продюсерка і режисерка Лариса Артюгіна. Автори проекту #БудемоЖити #WeLiveOn впевнені, що у такий спосіб українці допомагають Збройним Силам України наближати перемогу. Українські документалісти сподіваються, що досвід українського спротиву допоможе мирним громадянам світу по-новому подивитися на можливості громадянського суспільства. Автори циклу – Лариса Артюгіна і Наталя Багинська. Творча група – Вячеслав Волинщиков, Юрій Величко, Марічка Білоус, Віктор Маляренко, Олександр Терещенко, Олег Покальчук, Марта-Дарія Клінава, Світлана Могиляста, Артем Тарнавськи, Ольга Гороховатська.